Betboo812

betboo812Betboo’ya giriş yapmak için internet tarayıcısını açtıktan sonra arama motoruna ismi yazıp aratmanız gerekiyor. Çıkan sonuçlar arasından en üstte bunan linke tıkladığınız da Betboo’nun ana sayfasına yönlendirileceksiniz. Daha önceden üyelik işlemini tamamlayanlar sayfanın solunda bulunan giriş bölümünü kullanabilirler. Sadece kullanıcı adınız ve şifreniz ile birlikte tek tıkla hesabınıza girebileceksiniz. Üye olmayanlar için giriş bölümünün yanında bir sekme oluşturulmuştur. Kayıt olun adı altında bulunan sekmeye tıkladıktan sonra karşınıza kayıt işleminizi yapabileceğiniz bir sayfa açılacaktır. Sizden istenen bilgileri girerken doğruluğundan emin olmanız önemlidir. Aksi takdirde girilen yanlış bilgilerden dolayı ileride sorun yaşayacak olanlar yine siz olursunuz. Özellikle hesap bilgilerinizi belirlerken sizler için yapılan uyarılara mutlaka uymalısınız. Tüm bilgileri doldurduktan sonra kayıt işleminiz anında onaylanacaktır. Üstelik dilerseniz hemen bahiste bulunmaya başlarsınız.

betboo-812Betboo812’ya kayıt olduktan sonra ana sayfada bulunan giriş bölümü ile hesabınıza ulaşabilirsiniz. Kimi zaman ana sayfaya gitmek istediğiniz de sitenin mahkeme kararı ile engellendiği gibi bir uyarı ile karşılaşabilirsiniz. Bunun nedeni de yapılan denetimlerden dolayı sadece ulaşıma kapatılmasıdır. Hesabınıza giriş yapabilmek için ağ bağlantılarınıza girerek DNS ayarlarını değiştirmeniz gerekiyor. Birkaç adımdan oluşan ayarlar size karışık gelebilir. Bunun için internette bulunan resimli anlatımlardan da yararlanabilirsiniz. Ayrıca bazı spor ve forum sitelerinde Betboo 812’nin reklamlarını görebilirsiniz. Bu reklamlarda Betboo812’nin ana sayfasına rahat ulaşım sağlayabilmeniz için linkler bulunmaktadır. Verilen bu reklamlara da tıklayarak rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Betboo812.com’da bulunan hesaplara giriş yaparken en çok rastlanan sorun şifrenin unutulmasıdır. Yeni bir şifre talep edebilmeniz için ana sayfada bulunan giriş bölümüne tıklamalısınız. Açılan sayfada şifremi unuttum linki oluşturulmuştur. Verilen linke tıkladığınız da sizlerden siteye girerken kullanıyor olduğunuz kullanıcı adınız ve kayıt olurken vermiş olduğunuz e posta adresi istenir. Bilgileri girip onayladıktan sonra geçici şifreniz mail adresinize gönderilecektir. Saniyeler içinde gönderilecek olan şifrenizle birlikte Betboo hesabınıza yeniden giriş yapabilirsiniz. Ayrıca canlı desteğe bağlanarak bu konu hakkında yardım talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir